Kancelaria działa w okresie pandemii koronawirusa!

POST 2 a.

Szanowni Państwo!

Mimo szerzącej się pandemii koronawirusa, nasza Kancelaria dalej świadczy pomoc prawną, a w szczególności udziela porad i konsultacji prawnych, sporządza opinie prawne, opracowuje projekty wewnętrznych aktów prawnych etc.

Mimo ograniczenia działalności sądów powszechnych do dnia 30.04.2020 r., nie ma przeszkód, żeby kierować do sądów pozwy czy wnioski. Są one na bieżąco rejestrowane, a wnioski o udzielenie zabezpieczeń sądy rozpatrują co do zasady na posiedzeniach niejawnych.

Z uwagi na specyficzną sytuację, podstawową formą kontaktu jest kontakt telefoniczny i zdalny, np. za pośrednictwem poczty e-mail lub komunikatora internetowego Skype.

W sprawach pilnych możliwe jest również osobiste spotkanie z Klientem, oczywiście z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie ochrony przed ewentualnym zakażeniem. Kancelaria jest dezynfekowana po każdej wizycie, używane są rękawiczki jednorazowe oraz maseczki, a rozmowa z Klientem odbywa się każdorazowo z zachowaniem odpowiedniej odległości. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem.

Wychodzimy naprzeciw problemom, które dotykają Państwa w dobie kryzysu ekonomicznego spowodowanego COVID-19. Oferujemy pomoc szczególnie dla przedsiębiorców, pracowników i osób wykonujących umowy cywilnoprawne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Telefon: 791-077-087
Adres e-mail: kontakt@skutecznyprawnik.net
#koronawirus #tarczaantykryzysowa #covid19 #wsparcie #biznes